TÜRK NEFROLOJİ DERNEĞİ

Turkish Society of Nephrology

Online Kongre Bilimsel Program

  Türk Nefroloji Derneği’nin Değerli Üyesi,

 

Covid-19 nedeni ile dünya ve ülkemiz zor zamanlardan geçmektedir. Bu dönemde sağlık çalışanları olarak Covid-19 ile mücadelemizi akıl ve bilimden ayrılmadan ve büyük emeklerle sürdürme gayreti içerisindeyiz. Bu mücadele sürecinde kaybettiğimiz sağlık çalışanlarını bir kez daha rahmetle anıyoruz.

Derneğimizin bilimsel faaliyetleri arasında en önde yer tutan “Ulusal Nefroloji Kongresi”ni bu yıl, koşullar nedeni ile online (çevrimiçi) yapma kararı aldığımızı  sizlere daha önce duyurmuştuk.

Kuruluşumuzun 50.yılında yapacağımız bu online (çevrimiçi) kongre hepimiz için ilk deneyim olacaktır. Kongre bilimsel programını sağlık çalışanlarının günlük mesailerine göre planlamaya çalıştık. Türk Nefroloji Derneği’ne yakışır tarzda yüksek kalitede bir bilimsel program hazırlamaya çalıştık. Bilimsel programımızda ülke dışından 8 önemli uluslararası isme yer verdik. Kongre bilimsel programı ile ilgili detaylara http://nefroloji2020.org/hekim-bilimsel-programi-2/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu zor zamanlarda hepinizin bilgisayar, tablet veya cep telefonu ekranlarından kongreyi izleyerek Derneğimizin yanında olacağınıza inancımız sonsuzdur. 

 

Saygılarımızla  

TND Yönetim Kurulu