TND kindsey image

Slider | ERA Üyelik başvuruları devam etmektedir" slider ındaki ifadeyi "ERA Konsey Üye Seçimi Başlamıştır

ERA Üyelik başvuruları devam etmektedir" slider ındaki ifadeyi "ERA Konsey Üye Seçimi Başlamıştır

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere Prof. Dr. Serhan Tuğlular’ın Avrupa Nefroloji Derneği (ERA) konsey üyeliği (ordinary council member) görev süresi 2024 Mayıs ayının sonunda dolmaktadır. Şu anda ERA konsey üyeliği için 3 yeni üye seçimi yapılmaktadır. Ülkemizden Prof. Dr. Siren Sezer bu seçime başvurmuş ve adaylık başvurusu kabul edilmiştir. ERA’da ülkemizden temsilci bulunmasının, hem Türk Nefrolojisi hem de TND ile ERA arasında ilişkilerin yürütülmesi ve gelişmesi adına önemli olduğunu düşünüyoruz. Sayın Siren Sezer’in de bu görevi başarı ile yapacağına yürekten inanıyoruz.

Üyelerimizden, seçime katılıp adayımız Sayın Siren Sezer’e oy vererek desteklemesini talep ediyoruz.  Oy vermek isteyen  ERA üyeliği bulunan üyelerimiz 25 Mayıs 2024 Cumartesi sabahı saat 09:45 e kadar ilgili bağlantı (https://www.era-online.org/about-us/council-elections/) üzerinden oy kullanabilirler.

Türk Nefroloji Derneği olarak ERA konsey üyeliğini başarıyla yürüten, TND-ERA ilişkilerindeki katkıları ve özellikle deprem dönemindeki çabaları nedeni ile Prof Dr Serhan Tuğlular’a teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

TND Yönetim Kurulu