TND kindsey image

Haberler | 12. International Association for History of Nephrology (IAHN) Kongresi 30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında İstanbul`da yapılacaktır

12. International Association for History of Nephrology (IAHN) Kongresi 30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında İstanbul`da yapılacaktır

Sayın Üyemiz,

30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında 12. International Association for History of Nephrology (IAHN) Kongresi İstanbul'da yapılacaktır. 

İlgilenen üyelerimiz için duyurusu ektedir

Bilgilerinize sunarız

TND Yönetim Kurulu


"Değerli Hocalarım,

Sevgili Meslektaşlarım,

12. International Association for History of Nephrology(IAHNKongresi'nin 30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında, İstanbul'da yapılacağını sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duyuyorum.

Gaziantep Üniversitesi ile birlikte Ankara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Türk Nefroloji Derneği ve Türk Pediatrik Nefroloji Derneği'nin değerli destekleriyle birlikte gerçekleştireceğimiz bu kongrede, nefroloji alanındaki tüm akademisyen ve hekimleri, tıp tarihçilerini ve nefroloji tarihi ile ilgilenen öğrencilerimizi aramızda görmekten onur duyarız.

Bu kongrenin, deneyimlerimizi paylaşacağımız, nefroloji tarihi alanında araştırma tekniklerini geliştirmek ve sağlamak için ortaklıklar kuracağımız, nefroloji geçmişine sahip kurumlar arasında köprülerin kurulacağı bir platform oluşturacağına inanıyorum. 

İstanbul'un büyüleyici güzelliği eşliğinde nefroloji tarihine yolculuk yapmak isteyen herkesi aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımla.

Dr. Ayşe Balat (Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi)

Kongre Başkanı

Dr. Ahmet Acıduman (Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi)

Kongre Eşbaşkanı